Zbiornik mobilny do oleju napędowego to świetna propozycja dla firm transportowych oraz wszystkich przedsiębiorstw, którym zależy na stałym dostępie do paliwa. Zakup zbiornika do paliwa nie tylko znacznie ułatwi pracę, ale także uchroni przed sankcjami prawnymi i pomoże obniżyć koszty zakupu paliwa.

Działanie wielu przedsiębiorstw opiera się na stałym dostępie do paliwa. Przyjazd do punktu dystrybucji oraz tankowanie to zadania, zajmujące sporą ilość czasu, dlatego warto postawić na nowoczesny mobilny zbiornik do oleju napędowego jednopłaszczowy- Truck Tank o pojemności 250 l. Dzięki kompaktowej budowie zbiornika możliwy jest transport oleju przez dowolne pojazdy dostawcze. Produkt wykonany został z niezwykle wytrzymałego materiału, odpornego na promieniowanie UV, a jego unikalna konstrukcja sprawia, że można do niego podjechać wózkiem widłowym z każdej strony. Zbiornik ułatwia bezpośrednie dostarczanie paliwa do urządzenia bądź pojazdu, bez konieczności wykonywania postojów w czasie pracy.

Zbiornik do paliwa Truck Tank charakteryzuje się specjalnymi zabezpieczeniami, chroniącymi paliwo przed nadmiernym ruchem w trakcie przewożenia (falochron). Specjalny układ dystrybucyjny umożliwia łatwe i bezpieczne zatankowanie maszyn oraz pojazdów.

Mobilne zbiorniki do oleju to produkty, wykorzystywane w różnych gałęziach gospodarki. Nie może ich zabraknąć przede wszystkim na stacjach paliw oraz w punktach dystrybucji, jednak znajdą swoje miejsce także w firmach transportowych, czy budowlanych.