Wskaźniki poziomu paliwa to produkty, zapewniające wysoki komfort tankowania, co sprawia, że tego typu urządzenia są wręcz niezbędne na stacjach paliw i w innych punktach dystrybucji. To właśnie dzięki nim możliwy jest dokładny odczyt poziomu oleju, znajdującego się w zbiorniku paliwa.

Sklep internetowy z osprzętem do paliw Dexoil oferuje wysokiej jakości wskaźniki poziomu oleju, pozwalające na monitorowanie ilości oleju w zbiornikach o różnych kształtach i głębokości do 4 metrów.

Jak mierzyć olej? Zasada pomiaru polega na odczycie różnicy ciśnień – atmosferycznego i wymuszonego przez słup cieczy w sondzie pomiarowej układu. Dzięki systemowi elektronicznemu, który wyposażony jest w mikro wyłączniki i specjalny ekran, dostęp do informacji o poziomie oleju jest stały. Wskaźnik poziomu paliwa informuje również o przecieku międzypłaszczowym, pozwalając na szybką reakcję i naprawę zbiornika.

Jaki zbiornik do oleju wybrać? W sklepie internetowym Dexoil znajdziemy ciekawe, zgrabne modele z ultradźwiękowym systemem monitorowania. Wart uwagi jest wskaźnik poziomu paliwa Eye-Level, który mierzy poziom paliwa w pojemnikach o wysokości nawet do 5 metrów. Polecamy również ultradźwiękowy wskaźnik Apollo z 10-stopniową skalą wysokości zbiornika.

Wszystkie dostępne w sklepie wskaźniki poziomu paliwa charakteryzują się wysoką jakością, gdyż firma uważa, iż to właśnie jakość jest najlepszą wizytówką każdego przedsiębiorstwa. Sklep udostępnia tylko sprawdzone, wyselekcjonowane produkty, które na pewno sprawdzą się na każdej stacji.

Dodaj komentarz