Praktycznym elementem wyposażenia każdego holu, przedpokoju lub korytarza, może być wieszak na ubrania. Wyrób ten powinien posiadać solidną podstawę, aby można było zawiesić na nim nawet bardzo dużą ilość odzieży wierzchniej.

Nowoczesny wieszak na ubrania ułatwia przechowywanie kurtek, płaszczy, czy innych okryć wierzchnich. Produkt ten może posiadać konstrukcję z dodatkowymi uchwytami na parasole lub też torby. W naszym sklepie internetowym znaleźć można wieszak na ubrania składający się z kilku metalowych prętów i wygodnej, szerokiej półki. Proponujemy także funkcjonalny, trwały wieszak na ubrania, który można zamontować na ścianie na różnej wysokości. W naszym asortymencie znajdują się, zarówno produkty wolnostojące, jak i te przeznaczone do trwałego zamocowania.

Wieszak na ubrania z opcją montażu na ścianie i w wersji wolnostojącej

Wieszak z półką do przedpokoju 100cm GAMA 16 dąb craft złoty
Wieszak z półką do przedpokoju 100cm GAMA 16 dąb craft złoty

Dobrej jakości wieszak na ubrania z naszej oferty jest wykonany bardzo starannie. Do jego produkcji wykorzystano metal pokryty specjalnie dobraną powłoką, zabezpieczającą go przed ryzykiem korodowania, spowodowanym działaniem wilgoci. Osoby zainteresowane tego rodzaju produktami wolnostojącymi, może zainteresować rekomendowany przez nas wieszak stojący do przedpokoju, wykonany z drewna olchowego. Idealnie wkomponuje się on w wystrój pomieszczeń, w których znajdują się elementy stworzone z litego drewna lub też materiałów drewnopodobnych.

Markowy wieszak na ubrania to produkt, który przetrwa w niezmienionym stanie przez bardzo długi czas. Jego stabilna konstrukcja umożliwia wygodne przechowywanie na nim okryć wierzchnich przez cały rok. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą wieszaków w naszym sklepie tutaj.