Nowoczesna wędzarnia może znajdować się na przydomowej posesji bądź też w miejscu przynależącym do lokalu gastronomicznego. To konstrukcja umożliwiająca obróbkę termiczną mięs, ryb, serów i orzechów.

Spożywanie samodzielnie przygotowanych wędlin jest coraz popularniejsze, nie tylko wśród właścicieli przydomowych posesji, ale również osób żyjących w stylu eko. Tego typu potrawy mogą znaleźć się również w menu lokalu gastronomicznego, oferującego wędliny dla swoich klientów. Poddawanie obróbce termicznej orzechów, różnych gatunków mięs, sera i ryb, umożliwia nasza wędzarnia. To konstrukcja, która została bardzo dokładnie przetestowana, zarówno przez klientów indywidualnych, jak i firmowych. Osoby te, korzystają chętnie z tego rozwiązania, ponieważ można dobrać temperaturę wędzenia, w zakresie od 16 do nawet 90 stopni Celsjusza. Wędzarnia ogrodowa z paleniskiem z naszego asortymentu to konstrukcja do samodzielnego montażu, przy użyciu dostępnych w naszej ofercie produktów.

Wędzarnia do ogrodu prywatnego lub restauracyjnego

wędzarnia ogrodowa
Ryby w wędzarni

Solidnie wykonana wędzarnia ogrodowa z paleniskiem jest konstrukcją bardzo łatwą do samodzielnej budowy. Wszystkie produkty niezbędne do tego działania są dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego. Dobrej jakości wędzarnia przetrwa w doskonałym stanie przez bardzo długi czas, ponieważ jest to konstrukcja odporna na działanie wielu czynników atmosferycznych w postaci opadów deszczu, śniegu czy też gwałtownych zmian temperatury. To budowla, którą można wkomponować w architekturę ogrodu. Wyróżnia się ona wysokimi walorami estetycznymi i użytkowymi. Nasza wędzarnia, z przeznaczeniem do używania w ogrodzie, może posłużyć również do okadzania dymem wybranych potraw, które były wcześniej poddawane obróbce termicznej w postaci pieczenia i gotowania.

Zobacz też: Gładź szpachlowa odporna na wysokie temperatury powietrza

Dobrej jakości wędzarnia ogrodowa z paleniskiem jest konstrukcją, dzięki której możliwe jest przygotowanie wielu smacznych i pożywnych wędlin. Budowla ta jest stworzona z materiałów odpornych na degradacyjne działanie wysokiej temperatury powietrza.