Dostępne w różnych kolorach i wzorach stylowe chodniki to produkty, które można dopasować pod względem rozmiaru do posiadanej powierzchni holu lub korytarza. Wyroby te są wykonane z włókien sznurkowych.

Oryginalnie prezentujące się stylowe chodniki z naszego sklepu internetowego, mogą zainteresować, zarówno osoby poszukujące tego typu wyrobów do swoich domów lub mieszkań, jak i właścicieli budynków firmowych. Proponowane chodniki są tworzone z wysokiej jakości przędzy syntetycznej. To sprawdzone rozwiązanie, które ułatwia czyszczenie tych wyrobów, jak również podwyższa ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Rekomendowane przez nas stylowe chodniki wyróżniają się bardzo estetycznym wyglądem. Produkty te można dopasować do dowolnie wybranego stylu, w jakim urządzone jest konkretne pomieszczenie. Proponujemy stylowe chodniki do wnętrz zaprojektowanych w stylu skandynawskim, loftowym lub Glamour.

Stylowe chodniki z włókien polipropylenowych z gumowym spodem

ANTYPOŚLIZGOWY SZNURKOWY CHODNIK PODGUMOWANY
ANTYPOŚLIZGOWY SZNURKOWY CHODNIK PODGUMOWANY

Elegancki chodnik może być ozdobą holu, korytarza lub przedsionka. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się produkt posiadający starannie wykonane podgumowanie. Ten antypoślizgowy chodnik nie podwija się i nie przesuwa, bez względu na stopień natężenia ruchu, jaki występuje w danym pomieszczeniu. Rekomendowany przez nas chodnik jest produkowany z włókien polipropylenowych. Pozwala to na jego czyszczenie, zarówno na sucho, jak i przy pomocy szamponów oraz detergentów, przeznaczonych do prania dywanów.

Warto przeczytać: Dywany sznurkowe plecione dopasowane do wnętrz

Solidnie wykonane stylowe chodniki mogą być elementem wyposażenia holów, korytarzy lub przedsionków. Produkty te posiadają zwarte płaskie runo, co ułatwia ich czyszczenie.