Nowoczesne przypony wędkarskie to akcesoria przydatne wielu poławiaczom ryb. Sprzęt ten można dopasować do każdej metody połowu, co gwarantuje, że działania te zakończą się sukcesem, bez względu na łowisko czy też panujące w danym dniu warunki atmosferyczne.

Wysokiej jakości przepony mogą być wykonane z plecionki, będącej mieszanką tytanu i surflonu. Produkty te są uzbrojone w bardzo mocną agrafkę o wytrzymałości ponad 75 kg. Proponowane przez nas przepony wędkarskie to produkty przystosowane do połowu, nawet bardzo dużej ryby, kiedy zachodzi ryzyko przegryzienia przez nią tego akcesorium.

Przypony wędkarskie – trwałe i solidnie wykonane akcesoria

Klasyczne przepony wędkarskie, dostępne w naszym stałym asortymencie, to produkty zaprojektowane i wykonane z myślą o spinningistach. To produkty o stosunkowo niskiej rozciągliwości. Są one niewidoczne w wodzie i toną kilka razy szybciej niż tradycyjna żyłka nylonowa. Dzięki temu proponowane przez nas przepony to sprzęt niezawodny, o wysokim komforcie używania.

Przypony Carp Rig – produkty z wyprofilowanymi pozycjonerami i ochraniaczami antysplątaniowymi

Gotowe przyponyCarp Rig z naszej oferty, to produkty dedykowane amatorom i profesjonalnym poławiaczom ryb. Sprzęt ten wyróżnia się zaawansowaną konstrukcją, stworzoną z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Wysokiej jakości przypony wędkarskie z odpowiednio wyprofilowanymi pozycjonerami i ochraniaczami antysplątaniowymi, to produkty, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Łatwe w obsłudze i niezawodne przepony wędkarskie to podstawowe akcesoria w zestawach przeznaczonych dla poławiaczy ryb. Wyroby te posiadają prawidłowo skonstruowaną budowę, co gwarantuje efektywność połowów, nawet w bardzo niesprzyjających warunkach.