Niezawodna w działaniu pompa paliwa Perkins to część zamienna, która może być montowana w pojazdach Massey Ferguson,, a także maszynach typu Case- IH czy Fuel Pumps. Warto zwrócić uwagę na fakt, że jest to produkt o wysokich parametrach technicznych, co potwierdza jego jakość i trwałość.

Dedykowana silnikom typu diesel pompa paliwa marki Perkins to część zamienna, która może być montowana w maszynach używanych w różnych branżach przemysłu, wyposażonych, między innymi w silnik czterocylindrowy. Produkt ten jest dostępny, zarówno w formie zamiennika, jak i w wersji oryginalnej. Pompa paliwa firmy Perkins to element niezawodne w działaniu. Jego wysoka jakość, a także atrakcyjna cena sprawiają, że produkt ten jest przedmiotem zainteresowania wielu klientów, będących właścicielami czy użytkownikami pojazdów używanych w rolnictwie czy przemyśle. Nowoczesna pompa paliwa marki Perkins, dostępna również w ofercie naszego sklepu internetowego, została wykonana bardzo starannie. Dlatego też jest ona odporna na intensywną eksploatację.

Pompa paliwa Perkins – zamiennik i oryginał

Pompka paliwa Perkins 1004
Pompka paliwa Perkins 1004

Proponowana przez nasz sklep internetowy oryginalna pompa paliwa Perkins może być dopasowana do takich modeli silników, jak między innymi 1006.6 czy 1000 6.60, a także 1004.4 czy 1004.40 OEM. Optymalnie dobrana ilość punktów montażowych, a także ich rozstaw na poziomie +/- 45 mm i w pionie +/- 25 mm sprawia, że rekomendowana przez nasz sklep internetowy pompa paliwa Perkins jest bardzo łatwa do zainstalowania, a także demontażu-zwłaszcza, kiedy zajdzie taka potrzeba. Sprzęt ten może być montowany w pojazdach Massey Ferguson, Case IH, jak również JCB. Niska waga, którą wyróżnia się pompa paliwa Perkins sprawia, że produkt ten jest bardzo łatwy do transportowania i przechowywania. W naszej ofercie znaleźć można, zarówno oryginalną część, jak i wysokiej klasy zamiennik. Produkty te są wykonane w taki sposób, aby przetrwały one w doskonałym stanie przez bardzo długi czas ich eksploatacji, w różnych warunkach atmosferycznych.

Zobacz również: Alternatory do maszyn rolniczych

Dobrej jakości pompa paliwa marki Perkins może przydać się wielu właścicielom maszyn rolniczych i przemysłowych. To sprzęt o wysokich parametrach technicznych.