Nowoczesny pchacz to wielofunkcyjny chodzik, przeznaczony dla dzieci samodzielnie stawiających swoje pierwsze kroki. Pojazd ten umożliwia utrzymanie równowagi i ułatwia przemieszczanie się po domu lub mieszkaniu.

Pociechy, które samodzielnie zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki, często potrzebują dodatkowego podparcia. Sprzętem stworzonym do tego celu jest Pullo QKids. To duży, wielofunkcyjny chodzik pchacz z zabawkami. Produkt ten jest utrzymany w pastelowej, różowo – fioletowo, turkusowej kolorystyce. To pojazd opatrzony Europejską Normą Zgodności Bezpieczeństwa dla zabawek EN 71. Może zmienić się w interaktywne centrum zabawy, ponieważ posiada funkcję odtwarzania muzyki, kolorowe światełka i opcję wydawania różnych dźwięków. Dla maluszków, które pragną poznawać świat, doskonałym pojazdem ułatwiającym swobodne poruszanie się, będzie lokomotywa Rośnij ze mną. Produkt ten jest dostępny w naszym asortymencie w bardzo przystępnej cenie. Na szczególne uznanie zasługuje jego bardzo staranne wykonanie i intensywna kolorystyka. To chodzik dziecięcy, który gwarantuje zachowanie odpowiedniej postawy dziecka w trakcie jego nauki poruszania się. Dodatkowo posiada on funkcję stymulującą prawidłowy rozwój zmysłów słuchu i wzroku u maluszka, od ukończenia przez niego 12 miesiąca życia.

Bezpieczny pchacz dziecięcy z dodatkowymi funkcjami

W naszej stałej ofercie znaleźć można także Tooky Toy wielofunkcyjny chodzik pchacz. To bezpieczny pojazd z panelem edukacyjnym dla dzieci. Polecany pchacz dziecięcy posiada cztery kółka i stabilną podstawę, dzięki czemu jest on bardzo bezpieczny w używaniu. Produkt ten wyposażono w różnokolorowe cymbałki, koraliki do przesuwania, a także miejsce do sortowania klocków. Stymulowanie prawidłowego rozwoju psychofizycznego maluszka, powinno rozpocząć się jak najwcześniej. Do tego celu można wykorzystać pchacz Wesołe Zakupy. To nowoczesny jeździk dla dzieci, który ma koszyk na zakupy i sorter kształtów. To sprzęt z wbudowaną opcją odtwarzania słów w języku polskim i angielskim. Rodzice zainteresowani ekologicznymi jeździkami dla dzieci, mogą zdecydować się na drewniany chodzik pchacz. Produkt ten jest wykonany wyłącznie z litego drewna, pokrytego nietoksyczną emalią i bezpieczną dla zdrowia farbą podkładową. Wyrób ten ma wbudowane liczydło, klocki, labirynt, ruchome trybiki i układankę, dzięki czemu stymuluje rozwój psychofizyczny dziecka.

Nowoczesny pchacz ułatwia dziecku stawianie pierwszych kroków. Pojazd ten może być wyposażony w dodatkowe funkcje, zapewniające wspaniałą, wielogodzinną zabawę.