Łóżko z pojemnikiem boxspring jest synonimem luksusu. Nie bez powodu kojarzy się z wyposażeniem luksusowych pokoi hotelowych. To niezwykle wygodny, ale i funkcjonalny mebel. Doskonale sprawdzi się jako miejsce do spania dla osób starszych, ponieważ posiada powierzchnię spania, umieszczoną na dużej wysokości od podłoża, a więc nie wymaga schylania się, czy wstawania z niskiego poziomu. Zastosowane w łóżku tym materace są bardzo wygodne i idealne dla osób z problemami z kręgosłupem.

Niezwykle praktyczne łóżko z pojemnikiem.

Łóżka boxspring są nie tylko wygodne. Posiadają bardzo praktyczny schowek na pościel lub inne przedmioty. Otwierany z góry, zapewnia łatwy dostęp do przechowywanych rzeczy. Dzięki dodatkowej skrzyni ze sprężynami, łózka tego typu zapewniają idealną wentylację oraz odprowadzenie wilgoci z materaca. To pomaga zachować jego czystość i higienę na dłuższy czas. Ponieważ są dość wysokie, idealnie nadaje się również dla alergików, ponieważ materac jest oddalony od kurzu na podłodze.

Łóżko z eleganckim obiciem.

Prawdziwą ozdobą tego łóżka z pojemnikiem jest jego gustowne obicie. Może być ono wykonane z tkaniny, nubuku, dzianiny lub ekoskóry. Eleganckie przeszycia lub przepikowania, a także drewniane wykończenie, pięknie zdobi wezgłowie sprawiając, że łóżko to prezentuje się wyjątkowo elegancko i może stanowi

niebanalną ozdobę każdej sypialni. Przykładem takiego mebla jest łóżko Boxspring Grau Elegance. Ozdobne wezgłowie oddziela korzystającą z łóżka osobę od zimnej ściany. Jest miękkie i przyjemne w dotyku. Może służyć za wygodne podparcie dla pleców, w czasie oglądania telewizji lub lektury książki w tym łóżku.

Łóżko z pojemnikiem- funkcjonalny i wygodny mebel do sypialni!