Niezawodny w działaniu kraken to haczyk karpiowy, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Produkt ten nie ulega uszkodzeniom mechanicznym, nawet po wielu sezonach jego eksploatacji.

Każdy poławiacz karpi, powinien zaopatrzyć się w najlepszej jakości akcesoria, które może zabierać na dowolnie wybrane łowisko. Pomogą mu one nie tylko podnieść efektywność i zwiększyć ilość połowów, ale również umożliwią złowienie, nawet bardzo dużej sztuki. Dobrej jakości haczyk karpiowy, który jest dostępny w naszym sklepie internetowym, to produkt posiadający specjalnie zaprojektowaną końcówkę. Wyrób ten został wykonany z najwyższej jakości stali japońskiej. Jest ona odporna na rdzewienie czy odbarwienie pod wpływem działania wody stojącej. Zastosowanie stali japońskiej do produkcji takiego wyrobu, jak haczyk karpiowy gwarantuje, że zachowa on swoje pierwotne właściwości przez bardzo długi czas.

Kraken stworzony ze stali japońskiej

Haczyki karpiowe  Kraken
Haczyki karpiowe Stealth Kraken

Wysokiej jakości haczyk karpiowy to podstawowy element wyposażenia każdego poławiacza tego gatunku ryb. Jest to wyrób dedykowany łowiskom obfitującym w twarde zaczepy. Chodzi tutaj przede wszystkim o pniaki i bujną, gęstą roślinność, również tę podwodną czy kołki. Wszystkie te przeszkody mogą skutecznie utrudniać holowanie złowionej ryby, a nawet powodować, że zostanie ona utracona. Proponowany przez nas kraken jest pokryty czarną powłoką teflonową PTFE. Jest to wyrób stworzony ze stali wysokowęglowej, która nie wpływa na czystość wód stojących. Proponowany przez nas kraken posiada zagięte oczko w dół, pod kątem 20 stopni i bardzo ostry, zakrzywiony grot. To wyrób posiadający mikrozadzior.

Czytaj także: Lufa karpiowa, jak zabezpieczy swoje wędki?

Oryginalny haczyk karpiowy, stworzony jest z najwyższej jakości stali japońskiej, pokrytej czarną powłoką teflonową. To podstawowe akcesorium, które powinno znaleźć się na wyposażeniu doświadczonego wędkarza i amatora. To produkt najwyższej jakości, który nie ulega stępieniu.