Niezawodny inhibitor korozji to preparat chemiczny przeznaczony do instalacji centralnego ogrzewania. Wyrób ten zabezpiecza system ogrzewania przed powstawaniem osadów z kamienia.

W celu zabezpieczenia posiadanej przez siebie instalacji centralnego ogrzewania, warto zastosować nowoczesne preparaty. Do tej grupy należy inhibitor korozji. Jest to preparat o odpowiednio dobranym składzie, który zapobiega rdzewieniu i powstawaniu osadów z kamienia w instalacjach centralnego ogrzewania, co może w rezultacie doprowadzić do uszkodzenia tych systemów bądź też obniżenia ich dotychczasowej sprawności. Proponowany przez nas inhibitor korozji jest przeznaczony do różnego typu układów metalowych. Świetnie sprawdzi się również jako produkt do ochrony aluminium. Preparat ten jest dostępny w postaci płynu bądź też koncentratu. Zastosowanie tego preparatu nie wiąże się z zanieczyszczeniem środowiska naturalnego. Oferowany przez nas inhibitor korozji to preparat uniwersalny. Stanowi on skuteczne zabezpieczenie przed działaniem szlamu i kamienia kotłowego w instalacjach centralnego ogrzewania.

Inhibitor korozji dla systemów CO

Inhibitor korozji do instalacji C.O.
Inhibitor korozji do instalacji C.O.

Osoby, które poszukują nowoczesnych preparatów, przeznaczonych do ochrony grzejników, kotłów, rur i zaworów, stanowiących system centralnego ogrzewania, mogą zdecydować się na proponowany przez nas inhibitor korozji. Jest to wysoce skoncentrowany preparat chemiczny, który eliminuje problem odkładania się kamienia, tworzenia zgorzelin i zapowietrzania systemów centralnego ogrzewania. Dzięki niemu można wyeliminować awarie co, a także często pojawiających się nieszczelności lub zbyt głośnej pracy kotła z zatkanymi rurami. Regularne stosowanie takiego preparatu, jak inhibitor korozji, pomaga zmniejszyć zużycie paliwa, potrzebnego do zasilenia posiadanego systemu centralnego ogrzewania. Produkt ten może być używany także jako ochrona pompy przed jej zatarciem.

Czytaj także: Farba żaroodporna na wysokie temperatury

Nowoczesny preparat chemiczny, którym jest inhibitor korozji, może być wykorzystywany do ochrony elementów składowych CO. Preparat ten nie wchodzi w żadne reakcje chemiczne z materiałami, z których wykonane zostały rury czy zawory tego systemu.