Gotowe firany na przelotkach wyróżniają się szczególnym sposobem zawieszania. Są to firanki, w które wszyto metalowe kółka, za pomocą których można umieścić firanę na karniszu. Szeroki wybór modeli tego typu produktów pozwoli każdemu znaleźć dla siebie coś fajnego.

Wśród firanek na przelotkach znajdziemy zarówno firany na okna standardowe, jak i firany balkonowe. Dzięki przelotkom znacznie bardziej komfortowo można odsłaniać i zasłaniać firanę, co sprawdza się szczególnie jeżeli otaczamy nią ramę drzwi balkonowych, które często są otwierane. Przelotki mają jednak także inne zadanie. Mianowicie, stanowią ciekawą dekorację firany.

Firanki na przelotach w luksusowych wnętrzach

Okazuje się, iż na firanki na przelotkach stawiają często miłośnicy luksusów i elegancji, poszukujących czegoś, co wyróżni się na tle nowoczesnej aranżacji wnętrza. Jednak każdy może sobie taką firankę kupić. Gotowe firany na przelotkach z woalu doskonale dopasują się do aranżacji klasycznej, jak również mebli industrialnych czy stylu marynistycznego. Miłośnikom błyskotek polecam firanki na przelotkach ozdobione kryształkami, mieniącymi się w słońcu i zapewniającymi lepszy odbiór optyczny wnętrza.

Gotowe firany na przelotkach cieszą się dużym powodzeniem wśród osób, stawiających na dużą funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu metalowych kółeczek nie trzeba męczyć się z żabkami, które dla wielu osób są dość niewygodnym sposobem zakładania firanek. Przelotki pozwalają także na sprawniejsze przesuwanie firany, co stanowi kolejny atut tych ciekawych modeli. Firanki na kółkach zawsze zrobią dobre wrażenie, dlatego warto wybrać je do domowego salonu.