Nowoczesne chodniki podgumowane to produkty, które wyglądają estetycznie i są bardzo trwałe. Wyroby te mogą być czyszczone na sucho i na mokro.

Solidnie wykonane chodniki podgumowane, to produkty stworzone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wyróżniają się one zastosowaniem do ich wyrobu starannie dobranych włókien sznurkowych o wysokiej odporności na ścieranie i różnego typu deformacje. Idealnie płaskie chodniki podgumowane mają runo o wysokości około 6 mm. Wyroby te świetnie pasują do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym.

Chodniki podgumowane – produkty łatwe do czyszczenia

Estetycznie wyglądające chodniki sznurkowe podgumowane nie nastręczają żadnych trudności w ich codziennym odkurzaniu lub też czyszczeniu przy pomocy wybranych detergentów, przeznaczonych do tego celu. To produkty, które można bez problemu prać w niskich temperaturach. Wysokiej jakości chodniki sznurkowe podgumowane mogą znajdować się w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, zarówno tych mieszkalnych, jak i biurowych.

Dlaczego warto kupić chodniki podgumowane?

Elegancko prezentujące się chodniki podgumowane mają spód, który został pokryty bardzo cienką, ale wytrzymałą warstwą zabezpieczającą. Stanowi to trwałą ochronę przed ich niekontrolowanym przesuwaniem się lub też podwijaniem się ich brzegów, spowodowanym codzienną, intensywną eksploatacją. Dzięki temu chodniki podgumowane sznurkowe mogą znajdować się w obiektach komercyjnych.

Gustownie wyglądające chodniki podgumowane to produkty godne polecenia właścicielom domów, mieszkań i obiektów komercyjnych. Odpowiednia technika wykonania tych wyrobów, gwarantuje ich perfekcyjny wygląd i komfort używania.

Dodaj komentarz