Wysokiej jakości Booster to wyjątkowy atraktor, którego skład jest oparty na produktach fermentujących. Ten wyrób pozwala uzyskać naturalną, nęcącą karpie chmurę, z wysoką koncentracją zapachu i przykuwającego ich uwagę smaku.

Każda osoba, która amatorsko lub zawodowo poławia ryby, wykorzystuje naturalne, a jednocześnie skuteczne atraktory. Jednym z nich może być Zig Booster, dostępny w naszym asortymencie. Produkt ten posiada starannie wyselekcjonowane składniki, a jego skuteczność jest udowodniona naukowo. Po wprowadzeniu tego produktu do środowiska wodnego, tworzy on widoczną chmurę o maksymalnej koncentracji smaku i zapachu. Booster pokrywa cały obszar łowiska.

Booster – skuteczny w działaniu preparat nęcący

Proponowany przez nasz sklep internetowy Booster wykazuje się skutecznością, ponieważ aktywizuje karpie do brania. Może być także stosowany w rakiecie bez otworów. Produkt ten jest przeznaczony dla wszystkich gatunków ryb karpiowatych. Jego wyjątkowy skład sprawia, że chmura smaku i zapachu bardzo długo unosi się w wodzie, a jednocześnie nie powoduje degradacji fauny oraz flory. Oferowany przez nas Zig może być stosowany na każdym typie łowiska.

Zig Booster – biodegradowalny produkt o wysokiej koncentracji zapachu i smaku

Skuteczny w działaniu Zig Booster to bezpieczny w użyciu preparat, który można stosować także w woreczkach PVA, jak również bezpośrednio nanosić go na wszystkie przynęty roślinne, pellet, kulki czy ziarna. Polecany przez nas wyrób jest dostępny w ekonomicznym opakowaniu, dzięki czemu wystarczy go na wiele użyć. Nowoczesny Booster tworzy w wodzie mleczny słup, naprowadzający ryby na konkretne przynęty.

Wysokiej jakości Booster jest preparatem przeznaczonym do efektywnego nęcenia wszystkich gatunków ryb, zaliczanych do karpiowatych. Wyrób ten jest bezpieczny dla środowiska naturalnego i bardzo skuteczny w działaniu.