Niezawodne w działaniu alternatory do maszyn rolniczych mogą być montowane, zarówno w kombajnach, ciągnikach, jak i w innych pojazdach przeznaczonych do prac w polu. To elementy skutecznie zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Dobrej jakości alternator posiada wszystkie wymagane atesty i certyfikaty jakości. Produkt ten jest oznaczony międzynarodowym symbolem CE, więc jest on aprobowany przez wszystkie kraje członkowskie Unii Europejskiej. Dostępny w naszym sklepie internetowym alternator można montować do maszyn rolniczych z silnikiem Perkinsa. To podzespół, który wspomaga pracę maszyn marki Deutz, JCB, Kubota, New Holland Mercedes-Benz, Massey – Ferguson, a także John Deere Ford czy Class. Rekomendowany przez nas alternator poprawia wydajność działania kombajnów i ciągników. Proponujemy alternator pozbawiony koła pasowego z możliwością przyłączenia do licznika. Produkt ten składa się z wielu podzespołów, skutecznie zabezpieczonych przed ryzykiem ich korodowania, spowodowanym działaniem wilgoci.

Alternatory do maszyn rolniczych, wyposażonych w silniki wysokoprężne

Alternator Mitsubishi
Alternator Mitsubishi

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się nowoczesne alternatory, wyposażone w dwa paski. To produkty o wysokiej mocy działania, oszacowanej na wartość 70 A i 14 V. Sprzęt ten może być mocowany na sprężarkę. Polecamy oryginalne alternatory, stanowiące rodzaj generatora elektrycznego, używanego w nowoczesnych maszynach rolniczych. Sprzęt ten jest przeznaczony do szybkiego ładowania akumulatora i bezproblemowego zasilania układu elektrycznego, w trakcie pracy silnika. Proponowane przez nas alternatory, stanowią podstawowe elementy wyposażenia wszystkich współcześnie produkowanych maszyn rolniczych, wyposażonych w silniki spalinowe. Rekomendowane przez nas wyroby są łatwe do mocowania na silniku. Wraz z wałem korbowym, napędzają go do pracy, gwarantując niezawodne działanie. Alternatory do maszyn rolniczych z naszego asortymentu są wyposażone w nieruchome stojany a także wirniki. Zadaniem tych elementów jest wytwarzanie pola magnetycznego i indukowanie prądu.

Czytaj także: Świece żarowe – jak to działa?

Wysokiej klasy alternatory do maszyn rolniczych wytwarzają prąd zmienny. To sprzęt, dzięki któremu można zasilić akumulatory w pojazdach używanych do prac w polu.